Úvod » Roomster » Filtr oleje 03D198819A , 03D 198 819 A , Číslo položky: K2469
Filtr oleje 03D198819A , 03D 198 819 A , Číslo položky: K2469
skladem
Číslo produktu: 03D198819A 03D198819C
Výrobce: VIKA - Čína
Dostupnost: Nevidíte-li produkt skladem, zeptejte se nás na termín naskladnění.
naše cena s DPH (21 %):
Hlídací pes:
Hlídací pes
do košíku:
Popis produktu
Nový díl firma VIKA
Filtr oleje 03D198819A , 03D 198 819 A
Olejový filtr pro Škoda Fabia II , Fabia 2 motor 1.2 44kW BBM
Olejový filtr pro Škoda Fabia II , Fabia 2 motor 1.2 44kW CHFA
Olejový filtr pro Škoda Fabia II , Fabia 2 motor 1.2 51kW BZG
Olejový filtr pro Škoda Fabia II , Fabia 2 motor 1.2 51kW CEVA
Olejový filtr pro Škoda Fabia II , Fabia 2 motor 1.2 51kW CGPA
Olejový filtr pro Škoda Fabia II , Fabia 2 motor 1.2 51kW CHTA
Olejový filtr pro Škoda Roonster motor 1.2 kW BME
Olejový filtr pro Škoda Roomster  motor 1.2 51kW BZG
Olejový filtr pro Škoda Roomster motor 1.2 51kW CGPA
Náhrady:
03D198819C , 03D 198 819 C
03D115466A , 03D 115 466 A
03D198819 , 03D 198 819
03D198819A , 03D 198 819 A