Řídící jednotka pro xenon výbojku D1S OSRAM Škoda Octavia II 1Z0941641A
Řídící jednotka pro plynovou výbojku Originál 1Z0 941 641 A
skladem
Číslo produktu: 1Z0941641A
Výrobce: OSRAM
Dostupnost: Nevidíte-li produkt skladem, zeptejte se nás na termín naskladnění.
naše cena s DPH (21 %):
Hlídací pes:
Hlídací pes
do košíku:
Popis produktu
Jedná se o použitou jednotku
Control unit for xenon lamp D1S OSRAM Škoda Octavia II 1Z0 941 641 A
Řídící jednotka pro xenon výbojku OSRAM D1S
35W, 85 VAC