Úvod » Octavia III » Rozvodová sada + vodní čerpadlo Originál 04L198119D , 04L 198 119 D
Rozvodová sada + vodní čerpadlo Originál 04L198119D , 04L 198 119 D
skladem
Číslo produktu: 04L198119D
naše cena s DPH (21 %):
Hlídací pes:
Hlídací pes
do košíku:
  ks
Popis produktu
Originál nový díl
Rozvody Škoda Octavia 3,  1.6TDi
Rozvody Škoda Octavia  3, 2.0TDi
Škoda Superb 3
Volkswagen Transportér
atd...
Pro motory:
1.6 TDi -  66kW, 77kW, 81kW, 85kW, 88kW
2.0 TDi - 110kW, 135kW, 140kW
Rozvodová sada + vodní čerpadlo Originál  04L198119D, 04L 198 119 D, 04L121011L, 04L 121 011 L
Pro vozy:
Škoda
Volkswagen
Seat
Audi
Obsahuje :
1x rozvodový řemen - 04L109119A, 04L 109 119 A